TopStream, studio języka angielskiego, Lublin

Sekretariat internetowy

Aktualności

powrót

21 marca 2020

Lekcje online NA ŻYWO!

Drodzy Słuchacze, Szanowni Rodzice,

W związku z pandemią koronawirusa oraz zawieszeniem zajęć szkolnych, podjęliśmy decyzję o kontynuacji naszych kursów w formie zdalnej.

Przez ostatni tydzień ciężko pracowaliśmy, żeby dostarczyć Państwu jak najlepsze rozwiązanie, które pozwoli nam utrzymać dotychczasową wysoką jakość i skuteczność w nauczaniu. Przetestowaliśmy wiele rozwiązań, systemów telekonferencyjnych itp., by wybrać ten najlepszy. Wymagało to wielu godzin pracy od naszych Lektorów, całkowitej zmiany koncepcji prowadzenia zajęć, wypracowania nowych modeli nauczania, współpracy z Rodzicami i naszymi Słuchaczami, za co jesteśmy bardzo wdzięczni Słuchaczom, Rodzicom oraz oczywiście Lektorom. Dziękujemy wszystkim za pomoc, wyrazy wsparcia oraz zachęty do dalszych działań. To nam pokazało, że razem możemy przetrwać ten trudny okres i jak to mówią Anglicy „make the most of it”!

Jesteśmy już po kilku lekcjach próbnych ze Słuchaczami w różnym wieku od 4 do 14 lat. Zależało nam by przetestować nasze rozwiązania w jak najszerszym spektrum Słuchaczy i sytuacji językowych, z wykorzystaniem jak największej ilości narzędzi metodycznych. A wszystko po to, by nie zawieść zaufania, którym nas obdarzyliście. Z wielką satysfakcją możemy stwierdzić, że zajęcia próbne przeprowadziliśmy z powodzeniem. Cieszy nas bardzo pozytywny i entuzjastyczny odbiór zajęć przez naszych Słuchaczy i ich Rodziców. Z dumą możemy stwierdzić, iż daliśmy radę i oddajemy w Państwa ręce profesjonalne narzędzie, które pozwoli utrzymać efekty nauczania, które już osiągnęliśmy, a także pewnie iść do przodu w poznawaniu języka. Pamiętajmy, że najważniejszy w nauczaniu języka obcego jest stały i regularny kontakt z nim. Nie wiemy jak długo może jeszcze potrwać taka sytuacja, ale patrząc na smutne doświadczenia innych państw, nie możemy czekać, nie możemy pozwolić, by to co wspólnie wypracowaliśmy, gdzieś uleciało, musimy działać!

W najbliższym tygodniu otrzymacie Państwo sms’a z datą i godziną zajęć oraz mail z linkiem do lekcji online. O wskazanej godzinie należy kliknąć w link, który poprowadzi Państwa do systemu telekonferencyjnego, gdzie na naszych Słuchaczy będzie czekał już Lektor, który przeprowadzi zajęcia „na żywo”, tak jak regularne zajęcia w formie interaktywnej. Cała grupa będzie się widziała i słyszała „na żywo”, będzie możliwość współdzielenia materiałów prezentowanych przez Lektora i wspólnej pracy nad zadaniami jednocześnie przez wszystkich uczestników na pulpicie udostępnionym przez Lektora. Jedyna różnica między „normalnymi” zajęciami a lekcjami online, to to, że Słuchacze nie będą mogli się dotknąć, natomiast to, co się nie zmieni to profesjonalizm, skuteczność, interaktywność, miła atmosfera i mamy nadzieję, że również entuzjazm naszych Słuchaczy smiley

Zapraszamy serdecznie i zachęcamy do aktywnego uczestnictwa! Nie dajmy się pokonać cząsteczce wielkości 100 nanometrów! Życzymy wszystkim zdrowia!Gdzie uczymy?

SP nr 21, ul. Zuchów 1; Lublin (Centrum)
ZSO nr 4, ul. Tumidajskiego 6A; Lublin (Kalinowszczyzna)

Kontakt

biuro: 510-329-339
e-mail: biuro@topstream.pl

Studio Języków Obcych "TOP STREAM", Lublin

Tworzenie stron Lublin, Warszawa, Kraków