TopStream, studio języka angielskiego, Lublin

Sekretariat internetowy

Nasza filozofia

top stream -  oznacza w edukacji grupę studentów lub uczniów o najwyższym poziomie zaawansowania.

szkoła językowa

Pragniemy, aby nasza szkoła z biegiem czasu stała się liderem wśród szkół językowych, wyznaczając trendy, do których należy równać. Chcemy by stała się ona synonimem jakości w nauczaniu języków obcych, efektywności, nowoczesności i innowacyjności. Już dziś realizujemy to poprzez wprowadzenie multimediów do codziennej praktyki szkolnej jako standard.

Naszym założeniem było, iż będziemy blisko naszych uczniów. Chcemy, by każdy z naszych uczniów oraz Ich Rodzice mieli możliwość stałego kontaktu z nami oraz monitorowania procesu nauczania bez wychodzenia z domu. Dlatego uruchomiliśmy system internetowy, który to zapewni.

Wiemy, iż w nauce języków obcych wiele zależy od lektora, dlatego staramy się dobierać naszych współpracowników tak, by ich wykształcenie, wiedza i doświadczenie gwarantowały wysoką jakość nauczania.  

​Nasze zaangażowanie, wiedza, doświadczenie i efekty, które osiągamy zostały docenione przez Cambridge University Press, którego jesteśmy oficjalnym partnerem edukacyjnym. Daje to naszym Studentom dostęp do najnowszych metod nauczania i najnowocześniejszych pomocy naukowych, a naszym Lektorom dostęp do szkoleń metodycznych prowadzonych przez najlepszych metodyków w kraju i zagranicą, w tym autorów podręczników, z których korzystamy.


angielski dla dzieciGdzie uczymy?

SP nr 21, ul. Zuchów 1; Lublin (Centrum)
ZSO nr 4, ul. Tumidajskiego 6A; Lublin (Kalinowszczyzna)

Kontakt

biuro: 510-329-339
e-mail: biuro@topstream.pl

Studio Języków Obcych "TOP STREAM", Lublin

Tworzenie stron Lublin, Warszawa, Kraków