TopStream, studio języka angielskiego, Lublin

Sekretariat internetowy

Oferta dla przedszkoli

Podstawy angielskiego od najmłodszych lat fundamentem dobrych wyników nauki angielskiego w przyszłości!

Studio Języka Angielskiego „TOP STREAM” organizuje zajęcia z języka angielskiego prowadzone w przedszkolach jako kurs podstawowy lub jako zajęcia dodatkowe.

Kurs został przygotowany w oparciu o najnowsze podręczniki czołowych wydawnictw językowych. Na tym etapie nauki koncentrujemy się na poznawaniu słownictwa, nabywaniu umiejętności rozumienia ze słuchu i mówienia w zakresie podstawowych zwrotów i wyrażeń. Stosujemy skuteczne i sprawdzone metody nauczania dostosowane do wieku i możliwości dzieci, odwzorowujące naturalny sposób przyswajania języka ojczystego (w tym m.in. Total Physical Response, Storytelling, Drama, Metoda Komunikacyjna, Multisensory Approach, Metoda Wielorakich Inteligencji, itd.). Na zajęciach wykorzystujemy bogatą bazę pomocy dydaktycznych, gier językowych, zabaw, piosenek, historyjek i innych pomysłów aktywizujących dzieci. Po ukończeniu każdego poziomu dzieci otrzymują dyplomy.

Poziomy

Nursery English level 1 64 jedn. lekcyjne/rok 2x w tygodniu po 30 min.
Nursery English level 2 64 jedn. lekcyjne/rok 2x w tygodniu po 45 min.
Nursery English level 3 64 jedn. lekcyjne/rok 2x w tygodniu po 45 min.

UWAGA: W przypadku kursu języka angielskiego w przedszkolu prowadzonego jako kurs podstawowy, program kursu, ceny oraz liczba godzin ustalane są indywidualnie z właścicielami przedszkoli. 

Jeśli są Państwo właścicielami przedszkola lub planujecie jego otwarcie i jesteście zainteresowani naszą ofertą, prosimy o kontakt z nami, a my przedstawimy Państwu szczegółową ofertę dostosowaną do Państwa potrzeb.

Jeśli są Państwo Rodzicami zainteresowanymi zajęciami z języka angielskiego w przedszkolu Państwa dzieci, prosimy o kontakt z nami.Gdzie uczymy?

SP nr 21, ul. Zuchów 1; Lublin (Centrum)
ZSO nr 4, ul. Tumidajskiego 6A; Lublin (Kalinowszczyzna)

Kontakt

biuro: 510-329-339
e-mail: biuro@topstream.pl

Studio Języków Obcych "TOP STREAM", Lublin

Tworzenie stron Lublin, Warszawa, Kraków