TopStream, studio języka angielskiego, Lublin

Sekretariat internetowy

Jak uczymy

Staramy się odwzorowywać naturalny sposób nabywania umiejętności językowych.

angielski dla dzieci

Na naszych zajęciach korzystamy z podręczników czołowych wydawnictw językowych, przeznaczonych dla szkół językowych. Ponadto, posiadamy bogatą bazę własnych pomocy dydaktycznych. Zajęcia wzbogacamy o multimedia, gry językowe i zagadnienia kulturowe.

Staramy się, na ile jest to tylko możliwe na danym etapie nauki, odwzorowywać naturalny sposób nabywania umiejętności językowych, tak jak ma to miejsce w przypadku uczenia się przez nas języka ojczystego. Na naszych zajęciach rozwijamy wszystkie umiejętności językowe (mówienie, czytanie, pisanie, rozumienie ze słuchu). Pragniemy wytworzyć środowisko sprzyjające nauce poprzez pozytywną motywację, pokazywanie historii, kultury, zwyczajów i osiągnięć krajów, w których mówi się nauczanymi przez nas językami. Chcemy również inspirować do samodzielnych poszukiwań i rozwoju wykorzystując, na przykład, źródła internetowe, czy też naszą biblioteczkę.

Nie korzystamy z jednej określonej metody nauczania, ale raczej próbujemy wybrać dla naszych uczniów te elementy, które, naszym zdaniem, są najskuteczniejsze. Każdy z nas jest przecież inny i każdy uczy się w inny sposób, dlatego tak ważna jest różnorodność bodźców, które docierają do nas w trakcie nauki języka obcego. Istnieje wiele dróg, które wiodą do jednego celu, jakim jest biegłość językowa. To, że jest ich tak wiele sprawia, że każdy może znaleźć tę właściwą dla siebie, z małą pomocą doświadczonego przewodnika, jakim mamy ambicję być dla naszych Uczniów.

O skuteczności naszych metod może świadczyć 100-procentowa zdawalność międzynarodowych egzaminów certyfikatowych Cambridge University wśród naszych Studentów.

A jakość naszej pracy została potwierdzona przez Cambridge University Press, które przyznało nam tytuł Partnera Edukacyjnego.

angielski dla dzieci

 

 

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.Gdzie uczymy?

SP nr 21, ul. Zuchów 1; Lublin (Centrum)
ZSO nr 4, ul. Tumidajskiego 6A; Lublin (Kalinowszczyzna)

Kontakt

biuro: 510-329-339
e-mail: biuro@topstream.pl

Studio Języków Obcych "TOP STREAM", Lublin

Tworzenie stron Lublin, Warszawa, Kraków